Kliinilise meditsiini doktorikool koostöös kliiniliste uuringute keskusega korraldab kursuse „Research methods for clinical trials: A short course in design and management of clinical trials“.
Kursuse eesmärk: anda hoogu akadeemilistele kliinilistele uuringutele. Tutvu teemadega, täpse ajakava saadame aegsasti osalejatele.
Toimumisaeg: 13-18. mai 2018.
Toimumiskoht: Pühajärve hotell, Otepää.

Kursuse juhendaja on professor Nick Freemantle (Comprehensive Clinical Trial Unit, University College London), kes on Eestis ennegi õpetanud ja üks väheseid biostatistikuid, kes räägib arstide keeles. Ta on teinud kliinilisi uuringuid nii ravimite, meditsiiniseadmete kui muude interventsioonide uurimiseks ja on oma tumedamapoolsele huumorisoonele vaatamata (või tänu sellele) väga innustav kolleeg. Nick Freemantle võtab kaasa mõned kaastöötajad ning küllap astub ajuti üles ka kohalikke lektoreid.

Kursust finantseerib Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond (Tartu Ülikooli ASTRA projekt PER ASPERA), väikese toega Ravimiametilt.

Registreerumise soov (kasuta vormi) saatke 30. märtsiks e-aadressile Alar.Irs@kliinikum.ee, vihjake seal lühidalt, miks tahate kursusel osaleda.

Tuppa mahub ca 30 osalejat ja kui soovijaid on rohkem, laseme prof Freemantle’il valida!

Lisainfo:
Alar Irs, Alar.Irs@kliinikum.ee
Katrin Kaarna, Katrin.Kaarna@ut.ee