TÜ kliinilise meditsiini instituudi kliiniliste uuringute keskus edastab koondinfo TÜ grandikeskuselt seoses COVID-19 leviku tõkestamise meetmetega edasi lükkuvatest või tühistatud üritustest ja taotlusvoorudest.
Jooksvaid täiendusi teeb ETAg Horisont 2020 veebilehel.

  • Horisont 2020 SC6 valdkonna konkursside tähtaega pikendati 19. märtsini.
    Kontakt: Katrin Kello katrin.kello@etag.ee
  • VKE-dele ja idufirmadele koroonaviirusega seotud probleemidele lahenduste väljatöötamiseks väga lühikese tähtajaga taotlusvooru tähtaega pikendati 18. märtsilt kuni 20. märtsi tööpäeva lõpuni. Täiendav info.
    Kontakt: Margit Ilves margit.ilves@etag.ee
  • H2020 SC1 „Tervis“ aprilliks kavandatud taotluste esitamise tähtaeg pikendati 15. aprillini.
    Kontakt: Argo Soon argo.soon@etag.ee
  • BBI infopäev toimub virtuaalselt 22. aprillil. 11. märtsil avanenud partnerlusplatvorm jääb avatuks kuni taotluste esitamise tähtajani (3. september 2020). Juhised ja teave BBI veebilehel.
    Kontakt: Argo Soon soon@etag.ee
  • ERA-CVD taotluste esitamise tähtaeg nihutati 2. aprillilt 4. maile. Vastav uuendus tekib peagi veebilehele.
    Kontakt: Argo Soon argo.soon@etag.ee
  • Eeltaotluste esitamise tähtaeg ERA-NET Cofund Aquatic Pollutants lükatakse 16. aprillilt edasi 18. maile. Peatselt pannakse info ka Water JPI kodulehele.
    Kontakt: Margit Suuroja margit.suuroja@etag.ee
  • COSTi aprillikuusse kavandatud konkursi tähtaeg on tõstetud oktoobri lõppu, seega korraldatakse sel aastal vaid üks taotlusvoor.
    Kontakt: Katrin Kello katrin.kello@etag.ee
  • MSCA IF infopäevad (eesti ja inglise keeles) toimuvad aprilli II pooles (kuupäevad veel kinnitamata) üle veebi.
    Kontakt: Kristin Kraav kraav@etag.ee
  • 17. ja 18. märtsile planeeritud ERC üritus TLÜs lükkub edasi. Uutest kuupäevadest teatatakse varakult.
    Kontakt: Kristin Kraav kristin.kraav@etag.ee
  • Balti teaduskoostöö programmi kolmas (Läti) voor avaneb praeguse info põhjal aprilli lõpus või mai alguses. Tavapärast ava- ja partnerlusüritust ei toimu, kaalumisel on ürituse läbiviimine veebi vahendusel, samuti partnerotsingu platvormi loomine.
    Kontakt: Katrin Piller piller@etag.ee

Kõigil, kes valmistuvad lähiajal Horisont 2020 konkursile taotlust esitama, tasub külastada osalejaportaali, et olla kursis värske infoga, kas ja millisele kuupäevale on taotluste esitamise tähtaeg edasi lükatud. Loe siit.  

Seoses koroonaviiruse levikuga Euroopas on Eesti teadus- ja arendustegevuse büroo Brüsselis 16.03-06.04.2020 ajutiselt suletud. Kiirete küsimuste korral palume kirjutada meiliaadressil brussels@etag.ee  või helistada +372 511 3284.